Třetí investice do Tvé spokojenosti

Kdo nic nedělá, nic nezkazí, ale taky NEZÍSKÁ!

Uděláme si malou rekapitulaci investic do Tvé spokojenosti – máš definovanou svoji osobní spokojenost, víš kam zaměřovat pozornost, věnuješ své úsilí.

Tak, a teď je ten klíčový bod. Pokud úsilí věnuješ jenom a pouze v myšlenkách, ve svých představách, nestane se nic. Žijeme v 3D světě, ten svět je hutná hmota, a tak musíš “zvednout zadek” a 

KONAT.

Jo, jednoznačně je to ta nejtěžší disciplína: Mnohdy nevíme, co máme dělat, jak to máme udělat, kde máme začít. A je to v pořádku. Neznamená to, že jsme horší než druzí. Máme to tak všichni, jen v různých oblastech a obdobních našich životů. A tím spíš začni něco dělat:

  • Promluv si s někým, poraď se.
  • Vyhledej návody, jaké jsou možnosti to či ono udělat.
  • Vzdělávej se, pouštěj si videa, přemýšlej, čti.
  • Vše proháněj svým filtrem spokojenosti (svojí definicí).

Aby ses dostal/a do své skutečné osobní spokojenosti a dlouhodobě v ní dokázal/a setrvávat, nauč se konat tak, že proměňuješ svůj život právě v souladu se svojí osobní spokojeností.

Toto je komplexní disciplína na celý život. Budeš neustále objevovat, co nového dělat, jak se vzdělávat, co ještě potřebuješ.

Cílem mé spokojenosti je cesta k ní.

👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆

To si zapamatuj. Zapiš si to někam a opakuj si to každý den.

Když se ráno probudíš, zeptej se sama/sám sebe:

Co dnes udělám pro svoji spokojenost?

Dej si závazek a skutečně to udělej. Ne velké věci. Drobnosti. Protože velký úspěch se zakládá na miniaturních krůčcích. Jako dům – kolik cihel potřebujeme, abychom ho dokázali postavit? Kolik tašek je třeba, aby se pokryla celá střecha? To měj na paměti a podle toho konej.

Každý den děláme každý z nás mnoho miniaturních krůčků ke své spokojenosti. Mnoho objevíš svým konáním. A mnoho můžeš dostat na zářivém podnose. Přidej se do klubu Moje zářivá cesta, kde soustavně půjdeš po těch jednotlivých krůčcích ke své osobité spokojenosti. A navíc budeš mít dlouhodobou podporu a rozhodně na to celé nebudeš sama/sám.

Ještě nás čekají 3 základní investice do spokojenosti. Na 4. se podíváme příště.

Spiritual body leader & Art healer. Mám celostní přístup k životu a k uzdravování skrze posvátnou trojici tělo-mysl-duše. Dlouho jsem se snažila napasovat do škatulky zdraví skrze stravu, ale nikdy to nemělo dostatečnou hloubku.
Dovolila jsem si otevřít se naplno zdrojovému proudění, a tak tvořím podporující léčebnou grafiku, píšu básně a stahuji světelné kódy jak grafické, tak zvukové. Skrze můj hlas může tělo pocítit propojení s prvotním nastavením a přirozeně se k němu navracet, a tedy uzdravovat. Své letité zkušenosti z mnoha oborů zužitkovávám do jednoho celku a vytvářím tak komplexní průvodce ke spokojeném životu, který je základem zdraví, hojnosti a úspěchu.
Pokud se chceš naplno dostat do pole, které spoluvytvářím, projdi si programy a nech své srdce, ať rozhodne, zda a co si vybereš.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.