První investice do Tvé spokojenosti

Investice do sebe je nejchytřejší investice, jakou kdy můžeš udělat – NIKDY O NI NEPŘIJDEŠ. 

Máš už definovanou svoji spokojenost? Pokud ne, přečti si tento článek>>.

Definice spokojenosti je klíčová, aby sis uměl/a určit, čeho, kolik a kdy budeš investovat.

Máš představu, CO můžeš investovat? Asi Tě jako první napadly peníze. Je to jedna z možností. Já osobně vnímám, že první a nejdůležitější investicí je

POZORNOST

Kam směřuješ pozornost, to roste. Možná už ses přesvědčil/a o tom, že pokud je Tvá pozornost zaměřená na něco katastrofického/pesimistického, děje se to. Nauč se tu disciplínu a soustřeď svou pozornost soustavně (klidně ve vlnách, ale jako moře je znovu a znovu nechávej připlouvat) na to, čeho CHCEŠ DOSÁHNOUT, na to, jak se CHCEŠ CÍTIT.  Pravidelně si pro sebe reviduj:

Kam pozornost skutečně směřuji a kam ji směřovat chci?

To je Tvá první a zásadní investice. Na druhou investici se podíváme v příštím článku.

Spiritual body leader & Art healer. Mám celostní přístup k životu a k uzdravování skrze posvátnou trojici tělo-mysl-duše. Dlouho jsem se snažila napasovat do škatulky zdraví skrze stravu, ale nikdy to nemělo dostatečnou hloubku.
Dovolila jsem si otevřít se naplno zdrojovému proudění, a tak tvořím podporující léčebnou grafiku, píšu básně a stahuji světelné kódy jak grafické, tak zvukové. Skrze můj hlas může tělo pocítit propojení s prvotním nastavením a přirozeně se k němu navracet, a tedy uzdravovat. Své letité zkušenosti z mnoha oborů zužitkovávám do jednoho celku a vytvářím tak komplexní průvodce ke spokojeném životu, který je základem zdraví, hojnosti a úspěchu.
Pokud se chceš naplno dostat do pole, které spoluvytvářím, projdi si programy a nech své srdce, ať rozhodne, zda a co si vybereš.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.