Máš spokojenost na prvním místě?

Urči si, co pro Tebe znamená spokojenost, a pak vše, co děláš, uzpůsobuj tak, aby Ti to přinášelo radost.

Spokojenost je alfa i omega našeho zdraví. A je jedno, jestli pro Tebe spokojenost znamená úspěch v práci, pochvalu nebo že vidíš, jak jsou lidé kolem Tebe šťastní.

Každý z nás má svoji osobní optiku spokojenosti. Pro každého z nás znamená spokojenost něco trochu jiného. A je to naprosto v pořádku. Je to přímo žádoucí.

Svoji osobitou spokojenost najdeš pomocí těchto otázek:

  • Jak se cítíš, když jsi skutečně spokojená/ý?
  • Co Ti přináší spokojenost? (věci, lidé, situace atd.)
  • Kde jsi, co děláš?
  • Jak má/mají vypadat Tvé prostředí, Tvé vztahy, Tvá práce, Tvá životní náplň?

Pokud si chceš udržovat zdraví a být stále vitálnější navzdory věku, nemocem, úrazům, operacím apod., pak je Tvojí nejvyšší zodpovědností dát svoji spokojenost na první místo.

Pozor, neznamená to, že začneš být sobcem, že začneš mít ostré lokty.

Jednoduše to znamená, že svůj život začneš nastavovat tak, aby Ti v něm bylo dobře. Jednu oblast po druhé. Do začátku si vyber to, co je pro Tebe nejjednodušší uzpůsobit.

A ano, bude to vyžadovat odvahu, bude to vyžadovat komunikaci s lidmi. Pokud potřebuješ, pomoz si minikurzem Sabotéři mých rozhodnutí.

Nezapomeň si tedy určit (definovat), co je ta Tvoje osobitá spokojenost (otázky výše Ti poradí), protože to je základ pro to, aby ses naučil/a do své spokojenosti investovat. Máme 6 základních investic do spokojenosti a příště se podíváme na první investici do Tvé spokojenosti.

Spiritual body leader & Art healer. Mám celostní přístup k životu a k uzdravování skrze posvátnou trojici tělo-mysl-duše. Dlouho jsem se snažila napasovat do škatulky zdraví skrze stravu, ale nikdy to nemělo dostatečnou hloubku.
Dovolila jsem si otevřít se naplno zdrojovému proudění, a tak tvořím podporující léčebnou grafiku, píšu básně a stahuji světelné kódy jak grafické, tak zvukové. Skrze můj hlas může tělo pocítit propojení s prvotním nastavením a přirozeně se k němu navracet, a tedy uzdravovat. Své letité zkušenosti z mnoha oborů zužitkovávám do jednoho celku a vytvářím tak komplexní průvodce ke spokojeném životu, který je základem zdraví, hojnosti a úspěchu.
Pokud se chceš naplno dostat do pole, které spoluvytvářím, projdi si programy a nech své srdce, ať rozhodne, zda a co si vybereš.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.