Zdraví máš ve svých rukou a já Ti ukážu, co s ním dokážeš dělat.

24.5. 2022

Na jakém břehu chceš stát?

Představ si, že Tvůj současný život je břeh, na kterém stojíš a díváš se na řeku. Je to řeka Tvého myšlení. A za tou řekou je nádherná krajina. Ta krajina je zázračná, světélkující, proměnlivá a přitažlivá. Vypadá jako ráj. Všechno, co se tam děje je zářivé, krásné, šťastné a spokojené.

3.5. 2022

Co je uzdravení a uzdravování a jaké má projevy?

Předně je třeba říci, že pokud se uzdravíte ze své nemoci, je to proto, že jste dovolili procházet energii.

27.4. 2022

Co jsou světelné kódy, jak působí a jak si pro sebe vybrat ty správné?

Světelný kód je tvořitelská (zdrojová, božská, vesmírná, akášická) energie projevená v našem trojrozměrném světě různými způsoby: pohybem, obrazem, malůvkou, (kaligrafickými) znaky, hlasem. Všichni víme, že veškeré informace si můžeme stáhnout, někdo je pomocí záměrů vědomě získává, k někomu chodí. Typ a kvalita informací vždy záleží na bytosti, přes kterou kódy přicházejí. Záměrně mluvím o bytostech, protože také zvířata a rostliny nám...

10.1. 2022

Nestíháš? Zbav se věcí.

Věci nám berou energii, čas i peníze, a tudíž zdraví. Seber odvahu a zbav se všeho, co Ti neslouží. Jen tak přijde úleva. Pomůžu Ti, jak na to.

23.11. 2021

Kompas doby, CO VIDíš

Vyznat se v dnešní změti doporučení, opatření, nařízení nebo dokonce práv a svobod umí být pěkně složité, a tak přináším přehled odkazů, kde hledat informace.

27.8. 2021

Pořádek – 1. krok ke zdraví a pohodě

Pořádek je zkratka ke zdraví, pravidelný úklid je prevence. Stačí si položit 3 jednoduché otázky a dokážete uklidit jakékoliv harampádí.