Marcela Švecová Kubová

Propojuji duši s tělem. Aby duši v těle bylo dobře a tělo si mohlo užívat všech krás a prožitků, které duši může poskytnout.

Nemoc je nahrozmaděný nesoulad duše, který jsme chtěli vytěsnit anebo jsme si ho nevšimli.

Od malička mě lákal přesah myšlenek nad hmotu a pozorovala jsem lidi (jak se hýbou, jak dělají věci, jak mluví, zda to všechno dělají v souladu s tím, co jim vyzařuje z očí). Milovala jsem babiččiny bylinkové knížky, ve kterých jsem si často listovala, i když pro mě jejich jazyk nebyl vždy stoprocentně srozumitelný. Bavilo mě a baví mě užívat si rytmus těla, dobré jídlo, umění, krásy přírody a cestování.

Kdesi v hloubi sebe jsem tušila, že bych měla umět uzdravovat lidi, ale tento dar jsem objevila až díky Alessandře Lanzafame, když jsem vstoupila do jejího transformačního programu Spirituální Bussines Akcelerátor.

Ano, umím uzdravovat. To momentálně vnímám jako největší dar. Dar pro lidstvo, který chci dále rozvíjet, a hledat další možnosti, jak lidem pomáhat k jejich uzdravení. Nejen individuální prací, že já osobně nacítím, kde je příčina a jak ji odstranit, ale také předáváním svých poznatků, zkušeností, principů a dalších možností, které vedou k souladu duše se svou podstatou, a tím k souladu s tělem a k uzdravení a plnohodnotnému prožití života na Zemi.

Mé jméno je Marcela Švecová Kubová, založením jsem multipotenciálka, takže umím spoustu nesouvisejících věcí:

  • zpívat a hrát na několik hudebních nástrojů,
  • 4 světové jazyky, z toho 3 pro práci tlumočnice a překladatelky,
  • vytvářet recepty jídel, která jsou výborná a vedou ke zdraví,
  • fotit dobré jídlo a pěkné zážitky s blízkými,
  • připravovat vysoce účinné bylinkové masti, oleje a tinktury.

Jsem žena technicky nadaného a citlivého muže a matka dvou vykutálených dětiček, co přesně vědí, co chtějí.