Šestá investice do Tvé spokojenosti

Vyhodnocování vkladů je klíč k cestě úspěšného investora.

Kdykoliv čemukoliv věnuješ pozornost, úsilí, něco uděláš, někam vložíš svůj čas, musíš si vyhodnotit, co se Ti vrátilo zpět.

ZPĚTNÁ VAZBA

je Tvá 6. investice do spokojenosti.

Pamatuješ, už v minulé investici o čase jsme si dělali určitou zpětnou vazbu. 

Dávám ji jako samostatnou investici, protože zpětná vazba má svá specifika, o kterých jsi pravděpodobně ještě neslyšel/a v této souvislosti:

👉 Zpětnou vazbu si dáváš, NEŽ ZAČNEŠ něco dělat, aby sis dokázal/a dopředu uvědomit, zda se do toho či ono vůbec pouštět. Víc o této schopnosti nebo také schopnosti představivosti se naučíš v programu Zářivé stvoření Tvé reality.

👉 Zpětnou vazbu si dáváš po každém kroku, který uděláš.

Vzhledem k tomu, že investuješ do spokojenosti, nemůžeš se zaobírat jen rozumovými faktory, ale rozumové ukazatele hodnotíš tak, abys dosáhl/a vlastního pocitu spokojenosti. Jak si definovat svoji spokojenost, se naučíš tady>>.

Pro zjednodušení. Kdykoliv investuješ do své spokojenosti, máš na 1. místě své vlastní pocity a ptáš se:

  • Co z toho mám?
  • Co mi to přináší?
  • Jak se cítím, když se na to připravuji?
  • Jak se cítím, když se to děje?
  • Jak se cítím, když je poté?

Může se stát, že se na spoustu věcí vykašleš jen proto, že Tvé investice Ti nepřináší dostatek spokojenosti. A skutečně to nemá nic společného s logikou a rozumovými výhodami. Spokojenost je osobní pocit a podle toho také jednáš.

Může se také stát, že některé věci začneš dělat jen a právě proto, že Ti přinášejí hlubokou spokojenost, ale opět, zvenčí vůbec nedávají smysl.

Jenže Ty jsi chytrá/ý, dáváš si pravidelnou zpětnou pocitově-rozumovou vazbu a víš, co se Ti vyplatí a co ne.

A také díky zpětné vazbě víš, CO máš měnit a hledáš cesty JAK. Příště si uděláme rekapitulaci všech zásadních invesitc do Tvé spokojenosti. A Ty trénuj každou vteřinou svého života

Jsi tu sama/sám za sebe a potřebuješ vědět, jak se v této zběsilé džungli světa orientovat. 

Chceš-li k tomu vedení, abys mohl/a jít rychleji, pak je pro Tebe klub Moje zářivá cesta, který Tě povede systematicky k Tvé osobní hluboké spokojenosti navzdory věku, pohnutým událostem apod.

Příště si všechny investice zrekapitulujeme.

Spiritual body leader & Art healer. Mám celostní přístup k životu a k uzdravování skrze posvátnou trojici tělo-mysl-duše. Dlouho jsem se snažila napasovat do škatulky zdraví skrze stravu, ale nikdy to nemělo dostatečnou hloubku.
Dovolila jsem si otevřít se naplno zdrojovému proudění, a tak tvořím podporující léčebnou grafiku, píšu básně a stahuji světelné kódy jak grafické, tak zvukové. Skrze můj hlas může tělo pocítit propojení s prvotním nastavením a přirozeně se k němu navracet, a tedy uzdravovat. Své letité zkušenosti z mnoha oborů zužitkovávám do jednoho celku a vytvářím tak komplexní průvodce ke spokojeném životu, který je základem zdraví, hojnosti a úspěchu.
Pokud se chceš naplno dostat do pole, které spoluvytvářím, projdi si programy a nech své srdce, ať rozhodne, zda a co si vybereš.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.