Rekapitulace investic do Tvé spokojenosti

Investování je celoživotní náplní každého z nás. Neustále do něčeho něco investujeme.

Pokud chceš mít plné zdraví, pak potřebuješ být dlouhodobě spokojená/ý. Dlouhodobá spokojenost nepřichází ze dne na den nebo tzv. šťastnými náhodami bez přičinění.

Ne, fungování tohoto světa má své jasné zákonitosti a důsledky určitých akcí se vždy projeví. 

Tzv. ne/šťastné náhody jsou důsledky něčeho, čeho jsme si nedokázali všimnout, a tak k nám následek/výsledek přišel pocitově náhle.

Čím víc dokážeš určit, jak Tvoje hluboká spokojenost vypadá, – jak se projevuje v těle, jak se cítí mysl, jak potřebuje být nastavená mysl, jak potřebuje být nastavené tělo atd. – tím rychleji dokážeš proměňovat své zdraví (a také svůj život) a tím vědoměji také žiješ.

Jednou z cest, která Tě dovede ke spokojenosti (a tedy ke zdraví), je vědomé investování do ní. Celý proces investování do hluboké a dlouhodobé osobní spokojenosti je následující:

  1. Než vůbec začneš úspěným investováním do své spokojenosti, definuješ si, co pro Tebe spokojenost znamená.
  2. Jakmile znáš svoji osobní spokojenost, zaměřuješ na ni POZORNOST.
  3. Když víš, kam zaměřovat pozornost, vkládáš ÚSILÍ, aby se věci mohly skutečně dít.
  4. KONÁŠ – bez toho se nestane nic. Jen si představovat a myslet si, že se něco uděje, protože jsi “rozvířil/a” energii, je v tomto hutném 3D světě pošetilé.
  5. Když sis určil/a, kam vkládat úsilí a jak konat, soustavně pokračuješ – pěstuješ svoji VYTRVALOST.
  6. Už víš nakolik je důležitá Tvoje vytrvalost. Abys své úsilí nepálil/a nazdařbůh kamkoliv, neustále si určuješ, čemu věnuješ svůj ČAS a čemu ne. Na základě své definice spokojenosti vytváříš priority, čemu věnovat pozornost.
  7. Kontroluješ ZPĚTNOU VAZBU – kdykoliv čemukoliv věnuješ pozornost, úsilí, něco uděláš, někam vložíš svůj čas, musíš si vyhodnotit, co se Ti vrátilo zpět – jaký pocit? Investuješ na základě pocitů, ne na základě rozumu. Spokojenost je pocit, a tak se učíš disciplíně důvěřovat svým pocitům.
  8. Teď máš základní výbavu. Pokud chceš, aby Ti tento mechanismus fungoval dlouhodobě nebo dokonce trvale, neustále na něm pracuj a nos ho v hlavě.

Stáhni si tento přehled v pdf, ať si ho můžeš vytisknout nebo se k němu pravidelně vracet ve svém telefonu v uložených souborech. Přehled stáhneš tady>>.

Chceš-li se hlouběji věnovat rozvoji své dlouhodobé spokojenosti a jak ji v životě pěstovat, abys měl/a pevné zdraví, přidej se do klubu Moje zářivá cesta, kde krok za krokem rozvíjíš své schopnosti a den za dnem buduješ hluboké základy svého pevného zdraví.

Pssst: Toto je tajné, ale pokud chceš do klubu, stáhni si nejdřív přehled investic, dostaneš tam speciální nabídku. 😘

Spiritual body leader & Art healer. Mám celostní přístup k životu a k uzdravování skrze posvátnou trojici tělo-mysl-duše. Dlouho jsem se snažila napasovat do škatulky zdraví skrze stravu, ale nikdy to nemělo dostatečnou hloubku.
Dovolila jsem si otevřít se naplno zdrojovému proudění, a tak tvořím podporující léčebnou grafiku, píšu básně a stahuji světelné kódy jak grafické, tak zvukové. Skrze můj hlas může tělo pocítit propojení s prvotním nastavením a přirozeně se k němu navracet, a tedy uzdravovat. Své letité zkušenosti z mnoha oborů zužitkovávám do jednoho celku a vytvářím tak komplexní průvodce ke spokojeném životu, který je základem zdraví, hojnosti a úspěchu.
Pokud se chceš naplno dostat do pole, které spoluvytvářím, projdi si programy a nech své srdce, ať rozhodne, zda a co si vybereš.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.