klub

Moje zářivá cesta

Připravená cesta, která Tě za jediný rok posune tam, kam bys sama/sám kráčel/a možná léta.

 

Naděl si hodnotný dárek k Vánocům a od 1. ledna 2024 začneš soustavně zvyšovat kvalitu svého života a propíšeš do svého života principy hluboké životní spokojenosti bez ohledu na to, co se Ti v životě děje.

 

Cena pro Tebe je nyní laskavých 5.555,- Kč na celý rok.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
 • Říkáš si, že vztahy, jaké vedeš, jsou stále dost komplikované a nerozumíš, co dělat jinak?
 • To, čemu se říkáš spokojenost, ještě možná nežiješ, ale máš pocit, že to dokážeš objevit a naučit se to žít?
 • Chceš rozpoznat, co je to hluboká vnitřní spokojenost a mít ji soustavně ve svém životě?
 • Chceš pochopit a naučit se ovládat 12 témat, která Tě svojí souhrou dovedou k hluboké vnitřní i vnější spokojenosti?

Když jsem ve svých 20 letech byla rozbitá nefunkčním zažíváním, nízkým sebevědomím a nedostatkem finančních prostředků, zavázala jsem se sama sobě, že z toho všeho kolotoče najdu cestu ven.

Nejprve jsem procházela konvenčními cestami, jenže ty mi připadaly lhostejné. Rada na gastrovyšetření, že si mám pořídit antidepresiva, mi nepřipadala jako skutečná cesta ven. Odejít z jiné ordinace s tím, že špatně polykám, mi připadalo absurdní...

Tehdy jsem pochopila, že jsem se poslala na cestu málo probádanou. Na cestu pokusů a omylů, na cestu skutečného objevování. A až po cestě mi začalo docházet a začala jsem si uvědomovat, do jak moc nezmapovaného světa jsem se pustila a jak málo informací pro pochopení a zlepšení mé situace existuje.

Ze všeho nejvíc mi překážely limity

Potkávala jsem úžasné směry, úžasné techniky, skvělé vědomé a vzdělané lidi. Jenže ty směry a techniky a často také lidé si neuvědomovali, že vždy každá technika, každý směr někde začíná a někde končí.

A protože jsme každý jiný, každý máme jinou konstituci, jiné zkušenosti, jiné podvědomé vzorce, potřebujeme každou techniku, každý směr, každou informaci v trochu jiném načasování, v trochu jiné formě a možná slyšet trochu jiným způsobem.

S objevováním a zkoušením různých směrů (zpočátku hlavně výživových), jsem vždy narazila na limity. Nestačilo to, i když to hodně pomohlo. Ale bylo třeba jít dál, a to jsem se nedozvěděla dopředu, to jsem objevovala až cestou, vlastními zkušenostmi a vlastním důkldaným pozorováním sebe sama.

Dostat se z toho byla fakt dřina

 • Na všechno přijít prakticky sama.
 • Zase a znovu sebrat sílu a hledat něco nového, když to, co mělo zaručeně fungovat, nezafungovalo nebo fungovat přestalo.
 • Stát si za tím, že jím jinak, že dělám věci jinak – v té době jsem ve svém okolí byla jediná.
 • Učit se chápat to, co nikdo neučil. Stačilo to lidem? Nepotřebovali takto přemýšlet? Nenapadlo je to?

Kladla jsem si neskutečné množství otázek,

pozorovala lidi, přírodu, zvířata, sebe, nápadně i nenápadně se vyptávala, studovala a studovala, experimentovala a experimentovala.

Po cestě jsem pochopila, že to bude celoživotní učení i cesta

Ale taky jsem pochopila, že od určitého bodu je člověku dobře a že vlastně až tolik nezáleží na všech těch pravidlech, směrech, detoxikacích, načasování.

Ano, každý směr, každá bylinka, potravina, praktika nebo technika mají své místo a jsem nadšená, kolik možností na tomto světě máme.

Jenže dokud nepochopíme principy, nedokážeme ty úžasné možnosti, které se nám nabízejí, plnohodnotně využívat.

Základním principem zdraví je spokojenost.

A najít životní spokojenost je slušný oříšek...

 • Kdo tady učí spokojenost? Od koho se učit?
 • Kdo je skutečně hluboce spokojený?
 • Jak spokojenost najít?
 • Co to vlastně je? Co obnáší?
 • Co všechno do spokojenosti spadá?
 • Jak spokojenosti docílit?

Po tom jsem pátrala spousty let a součástí mé cesty a mého objevování bylo vydat se na cestu sdílení svých poznatků a zkušeností. Vydat se na ni mnohem dříve, než mám objeveno. A tak se stalo, že jsem vedla blog o zdravém stravování, který si našel své čtenáře, ale zase tam byly ty limity a já stále nebyla spokojená.

A tak se také stalo, že jsem stvořila projekt Vylaď si zdraví, ale postupně jsem musela pochopit, jak velký je a co všechno je jeho součástí.

Děkuji si, že jsem se odvážila na tu cestu jít.

Děkuji si, že jsem šla do pro mě tak velkého neznáma, protože dnes Ti konečně mohu předložit něco, za čím si skutečně stojím a o čem jsem si 100% jistá, že Ti pomůže, pokud ve svém životě hledáš větší hloubku, větší spokojenost, větší pochopení (sebe, druhých, světa) nebo větší lehkost a hojnost.

S radostí a vděčností Ti představuji klub Moje zářivá cesta.

klub je roční putování
putujeme za spokojeností těla, mysli a duše
sledujeme přírodu (koloběh roku) a v souladu s ní hledáme svoji osobní spokojenost
následujeme 12 témat koloběhu roku a 12 témat pro každodenní život
na začátku každého měsíce se do tématu pro každodenní život ponoříš workshopem
každé ráno na e-mail dostáváš podporu a pošťouchnutí, jak přemýšlet a co dělat v každodenním životě
předkládám Ti tipy a praktiky, které můžeš ihned zařadit do života a neberou Ti čas navíc (jen se učíš nový způsob bytí)
4 pátky v měsíci dostáváš videa, jak životem proplouvat z pohledu koloběhu roku, těla, mysli a duše v rámci daného tématu
máš přístup do členské sekce a do speciální facebookové skupiny

Začínáme 1. 1. 2024 a pokud hledáš cesty, jak zlepšit kvalitu svého života, věřím, že si pro následující rok nadělíš krásný dárek, který Ti dodá spolu s hlubokou vnitřní spokojeností také hlubokou vnitřní jistotu.

Zarezervuj si své místo už teď, protože právě teď je pro Tebe ta nejvýhodnější nabídka, jaká ke mně přišla.

A jsem nadšená, že čím víc postupuji tvorbou klubu, tím ucelenější a krásnější nabídku Ti dokážu poskytnout, protože ji dokážu vidět.

Věřím, že za své peníze (v září koupíš vstup do tohoto ročního programu za 2.999,- Kč) dostaneš mnohonásobně víc. Nechci Tě tu ochromovat množstvím hodin videí nebo stranami textu. Nejde tady o délku, jde tady o hloubku.

Hloubku zatím neumíme vyjadřovat čísly. Hloubku vnímáme v prožitku.

A právě prožitky Ti chci zprostředkovat. Dala jsem si za cíl naučit Tě žít to stejné, co prožívám, to, co ke mně přichází a na co slova mnohdy nestačí.

 • Přeji si, aby se Ti otevřel svět nekonečných možností, stejně jako se otevírá mně.
 • Přeji si, abys ve svém životě byl/a spokojená/ý navzdory okolnostem, nemocem, úrazům, úmrtím.
 • Přeji si, abys mohl/a chápat, cítit a zažívat, co je to skutečně bezpodmínečná láska – jak Tě zalije po celém těle a dodá Ti nehasnoucí důvěru a jistotu.

Pokud cítíš volání a chceš následující rok prožít nově a ve větší spokojenosti, odemkni dveře vyplněním a zaplacením objednávky.

Částkou 5.555,- Kč si kupuješ klub na celý rok s mojí každodenní podporou skrze e-maily.

Klub je pro mě kotvou

V tuto chvíli klub tvořím pro sebe a pro první hrstku účastníků, kteří věří tomu, co přináším, a už nějaký čas sledují moji tvorbu, můj život a inspirují se.

Když si poslechnu video nebo přečtu e-mail, vždy mě tam něco pošťouchne, něco se mi připomene, zvědomí, ukáže se nová rovina.

Obsah klubu tvořím přesně podle principů, které učím, tedy v propojení těla, mysli a duše. Každá složka má svá specifika a své jasné projevy. To vše v klubu vysvětluji a jelikož se zaobíráme různými tématy, věřím, že se Ti vše poskládá do dokonalé skládačky právě díky tomu, že všechny složky takhle důkladně rozebíráme z různých stran a Ty si zkoušíš různé techniky, které přizpůsobuješ svému životu.

Forma a obsah klubu ke mně přicházely postupně

 • 1
  Nejprve jsem věděla, že mám vysvětlovat koloběh roku a jeho význam pro fungování těla, mysli a duše.
 • 2
  Pak mi přišel koncept měsíčních workshopů, aby to vše bylo naprosto funkční pro každodenní život.
 • 3
  Věděla jsem, že je třeba do klubu zakomponovat každodenní podporu, protože na takové cestě je třeba se mít o co opřít a mít každodenní kotvu.

Nechávám se vést svojí duší, která má o mnoho víc informací, než moje mysl, a když přijde impuls, hledám praktické cesty, jakými onen impuls mohu realizovat s prostředky, které mám k dispozici. Je tedy pravděpodobné, že se v klubu objeví ještě něco, co mi doposud zůstává skryté.

Např. tuto stránku píšu večer a v noci, protože vím, že má být připravená k 1. 9. 2023 a protože se mi vše doskládalo teprve poslední den v srpnu. Při psaní se musím usmívat, protože vždy, když jsem se zvedla od počítače nebo se podívala na hodiny, viděla jsem následující časy: 22.22, 1.11, 2.22, 3.33. Jsem unavená, ale vím, že mám tvořit přesně a právě v tento čas a využít proudu informací, který ke mně přicházejí.

Klubem Tě provází a tvoří pro Tebe Marcela Švecová Kubová

Žena, matka 2 děti, multipotenciálka, polyglotka, co pomáhá podnikatelům tvořit love brandy a hledá principy, které vedou ke zdraví.

Na tuto cestu ji přivedly vlastní zdravotní potíže, které si ve svém mladém věku nepředstavovala jako normální. 

Skrze bolavé a nefunkční tělo se započalo hledání cest, které vedou ke zdraví. Prošla toho mnoho, držela několik let bezlepkovou dietu, vytvořila mnoho vlastních receptů, zpracovala protikvasinkovou dietu formou, kterou zvládnou i fyzicky pracující lidé.

Dlouhodobě se zabývá zjednodušováním života a nacházením hluboké vnitnří spokojenosti. Tvoří programy (např. jak přestat jíst cukr, jak se naučit být dlouhodobě zdraví) a návody, píše články.

Je to člověk, který se jen tak nesmíří s tím, že něco nejde. Je to člověk, co hledá cesty a co říká ano na mnohdy nemožné.

Snad i proto si může připsat na účet probuzení starší ženy z kómatu, zastavení procesu odchlipující se sítnice nebo prasknutí ocelového řetízku v pánvi, kvůli kterému měla mladá žena po úrazu pánve v budoucnu rodit císařem.

Zkušenosti jsou poklad a víra je klíč k otevírání těchto pokladů.

Možná si všchny informace ještě potřebuješ ujasnit

Jak dlouho program trvá?

Program je přesně na 1 rok, tedy od 1. 1. 2024 do 31. 12. 2024.

Co v programu získávám?

Přístup do členské sekce klubu na jeden rok, kde se postupně bude odemykat obsah a kde také budou probíhat workshopy. Dále Ti na e-mail budou každé ráno celý rok chodit tzv. ladění a máš také přístup do facebookové skupiny vytvořené k tomuto programu.

Jak si zajistím místo v programu?

Vyplň objednávkový formulář a jakmile se platba připíše na účet, Tvé místo je platné. Můžeš si vybrat, zda zaplatíš platbou přes účet nebo bankovní kartou.

Je platba bankovní kartou bezpečná

Ano, používám platební bránu Stripe, která zajišťuje veškerou bezpečnost.

Co vyžaduje účast v programu?

Potřebuješ připojení k internetu a vědět, že chceš následující rok věnovat svému soustavnému rozvoji. Nemusíš se programu věnovat každý den, chápu, že to vždy není možné. Ale vytvoř si mentální prostor a vnitřně se na to připrav. Věřím, že se na každodenní e-maily a páteční videa budeš těšit a vyhledávat je.

Máš ještě nějaké otázky? Spoj se se mnou:

+420 724 721 503
marsi@vyladsizdravi.cz