Kurzy

Říká se, že dnes je na internetu už všechno. A získáme to zdarma. Další věc je ta, že přece jen pořád neovládáme všechny jazyky a nemáme tolik času, abychom to všechno dohledávali a dělali si analýzy, co nám skutečně funguje a co ne.

Mám vyzkoušené, že na cestě k dlouhodobému zdraví existují fígle, které se v žádných zdravotních příručkách nepíší a mnohdy trvá, než je přijmeme za vlastní, protože nám hlava tvrdí, že to přece není možné…

Informace, které zařazuji do kurzů a programů získávám studiem, zkušenostmi a pozorováním. Díky této kombinaci mám myšlenky a vhledy, které možná někdo jiný také má, ale já si je nikde nepřečetla, ani mnohdy nikoho neslyšela takto přemýšlet.

Vnímám nás, lidi, jako trojjedinost těla, mysli a duše, a tak ke zdraví také přistupuji. Pokud nejste zvyklí řešit zdraví také z pohledu duševního, možná vám mé programy a myšlenky budou připadat hodně spirituální.

Pokud své tělo a zdraví také vnímáte jako něco víc než jen shluk buněk, které vytvářejí hmotu, pak věřím, že vás mé programy posunou mílovými kroky k hlubšímu poznání sebe sama a k životu, o kterém můžete s pevnou jistotou říct, že je spokojený každým coulem.

Protože spokojenost = zdraví. 🧬☀💖

Klub se postupně doslova nadouvá informacemi a podporou pro vás. Programy k samostudiu byly původně většinou s mojí aktivní podporou. Jak se všichni vyvíjíme, i já věnuji pozornost tam, kde je aktuálně nejvíc potřeba.
Kdo jsi v jakémkoliv programu, přihlásíš se do něj touto cestou.
21. 4. 2023 živý workshop v Pardubicích s možností se připojit on-line
500,- Kč živě, 300,- Kč on-line