Čtrvtá investice do Tvé spokojenosti

Očekávat vysokou návratnost z malého vkladu je pošetilost

V minulém článku jsme si určili 3. investici do spokojenosti. Pokud chceš mít dlouhodobou a ideálně trvalou návratnost, pak jednoznačně potřebuješ

VYTRVALOST

A to je 4. investice do Tvé spokojenosti. 

Nepředstavuj si vytrvalost jako urputný plán, který musíš dodržovat a ze kterého není cesta zpět.

Udělej si z vytrvalosti zábavu. Tvým základním indikátorem návratnosti je spokojenost. Jinými slovy také radost. 

Radost plodí vytrvalost.

A neznamená to, že máš dělat jen to, co Ti přináší radost a na ostatní kašleš. To je nezralý přístup.

Cokoliv Tě posouvá vpřed, cokoliv musíš udělat, aby chod Tvého života běžel ke spokojenosti (ne z kopce s věkem, jak se to snad očekává) si nastavuj tak, aby Ti to dělalo radost.

Tak tedy:

  • Máš práci, která Tě dobře živí? Ale vlastně tam nejsi spokojená/ý?
    • Jaké máš možnosti? Co Ti přinesou?

Pokud se potřebuješ o čemkoliv rozhodnout (a že se denně rozhodujeme neustále), správně se sama/sám sebe ptej. A hledej cesty, jak začít nastavovat svoji cestu spokojenosti. Svoji zářivou cestu, která Tě dlouhodobě vede k prosperitě ve všech oblastech Tvého života.

Hluboká radost tkví v poznání (sebe a principů tohoto světa), v sounáležitosti a ve vnitřní potřebě napomáhat fungování komunity a prostředí, ve kterých se pohybujeme.

Přemýšlej o tom, jak věci děláš a jak je můžeš dělat tak, aby přinášely radost nejprve Tobě a následně a přitom ruku v ruce ostatním. Nepal mosty, protože jsi z něčeho vyčerpaná/ý. Hledej možnosti. Hledej radost. Uč se.

Dlouhodobé učení Ti přináší klub Moje zářivá cesta. Za pár kaček denně si za rok dokážeš přenastavit život k nepoznání. I Ty to dokážeš. Jsi zván/a, dveře jsou otevřené a je jen na Tobě, kdy se rozhodneš vykročit. Od kdy se začne psát Tvá zářivá cesta?

Příště nás čeká pátá investice. Do té doby makej na své vytrvalosti a uč se vše, co k ní potřebuješ. Ale nezapomeň, urputnost Ti vytrvalost nezajistí, vytrvalost Ti zajistí radost a spokojenost. 😘🧬

Spiritual body leader & Art healer. Mám celostní přístup k životu a k uzdravování skrze posvátnou trojici tělo-mysl-duše. Dlouho jsem se snažila napasovat do škatulky zdraví skrze stravu, ale nikdy to nemělo dostatečnou hloubku.
Dovolila jsem si otevřít se naplno zdrojovému proudění, a tak tvořím podporující léčebnou grafiku, píšu básně a stahuji světelné kódy jak grafické, tak zvukové. Skrze můj hlas může tělo pocítit propojení s prvotním nastavením a přirozeně se k němu navracet, a tedy uzdravovat. Své letité zkušenosti z mnoha oborů zužitkovávám do jednoho celku a vytvářím tak komplexní průvodce ke spokojeném životu, který je základem zdraví, hojnosti a úspěchu.
Pokud se chceš naplno dostat do pole, které spoluvytvářím, projdi si programy a nech své srdce, ať rozhodne, zda a co si vybereš.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.