minikurz Sabotéři mých rozhodnutí

Víš, jaké změny v životě chceš dělat, ale nedaří se Ti odolávat nedůvěřivcům a prosadit sebe tak, abys mohl/a dělat, co pro sebe vnímáš jako důležité?

 

Ta spousta nepříjmemných pohledů, keců, jak jsi naivní věřit takovým hloupostem nebo příklady, že to či ono nejde a ať jsi rozumný/á, protože tak šikovný človíček jako ty se přece dokáže chovat správně a jít cestou, kterou jde většina, které to funguje takhle....

Vím, jak se cítíš. Vím, co prožíváš. Dlouhá léta jsem si připadala jako člověk, který kráčí proti zdi. Jsem inovátorka, proto neustále překračuji limity a neustále se potýkám s jistým druhem nepochopení.

Především jako dospívající jsem se tím trápila a hledala chybu v sobě. Hledala jsem, co opravit, abych mohla být skutečně sebou a okolí mě přijímalo. Byla to dlouhá cesta, ale přišla jsem na to a v tomto minikurzu najdeš základní tipy, jak se sabotéry ve svém okolí pracovat.

V minikurzu

  • pochopíš myšlení lidí ve svém okolí, kteří nechtějí změnu, o kterou se pokoušíš, a naučíš se s nimi mluvit, pochopíš, jak jim odpovídat a neshazovat se nebo neodkráčet s tím, že jsi zase selhal/a,
  • získáš schopnost vládnout nad nepříjemnými situacemi tím, že pochopíš, co se Ti tví sabotéři snaží nepřímo sdělit, dokážeš s nimi komunikovat z jiného úhlu pohledu a oni postupně pochopí, tady není třeba bojovat,
  • se naučíš, jak zacházet se sebouk čemu je dobré, že právě teď podporující prostředí nemáš,
  • dostaneš tipy na bylinky, které Ti pomohou proplouvat nepříjemnými situacemi snadněji a v poklidu, protože i když víš, jak na to, zvládnutí situací je hlavně zpočátku značně vysilující a Ty potřebuješ síly na svůj rozkvět.

Obsah vytvořila a provede Tě jím Marcela Švecová Kubová

Programátorka těla a mysli, učitelka zdraví

Jsem máma 2 dětí, miluji dobré jídlo a pozorovat myšlení a pohnutky lidí.

To mě také dovedlo k jednoduchým technikámpochopení mnoha situací, na které míváme pokřivený pohled, protože je tak vnímá široká společnost.

Jsou to rodové a kolektivní záležitosti uložené hluboko 
v podvědomí a některé stačí přepsat pouhým uvědoměním a cvikem.

V tomto minikurzu najdeš nové úhly pohledu na situace, se kterými se (možná každodenně) potýkáš.

Jsem vývojářka cest vedoucích ke zdraví a spokojenosti (ta je klíčem ke zdraví). 

Minikurz stojí 155,- Kč

Původně jsem ho tvořila jako bonusový obsah pro první účastníky kurzu Začni žít sladký život bez cukru, ale je funkční a hodnotný sám o sobě, proto ho máš nyní k dispozici i takto samostatně.