Nauč své tělo nové programy a zbav se

  • bolestí zad
  • bolestí hlavy
  • přebytečných vrásek
  • nepotřebných faldů na břiše

Tělo je úžasný pulzující přístroj. Lze s ním komunikovat, lze ho měnit. Nenásilně, hravě, jednoduše.

Každý z nás

  • se svým tělem může pracovat jako vyhlášený chirurg.
  • své tělo dokáže opravit, upravit, přeskládat.
  • se může zbavit nepříjemných potíží.

Stačí 5 minut denně, aby Tvé tělo dostalo účinnou péči, kterou potřebuje.

Mám pro Tebe překvapivě jednoduchý nástroj – cvičení, kterými dokážeš bez vnější pomoci přeprogramovat své tělo, vepsat do něj nové kódy. I když necvičíš, Tvé tělo pracuje! Proto stačí tak krátká doba a účinnost je vysoká.

Cvičení vytvářím na různé potíže v těle. Skvělé zkušenosti jsou např. s odchlypující se sítnicí, kdy klientka měla jít tradičně na operaci a za půl roku jí lékaři s překvapením oznámili, že se stav začal zlepšovat a operace není třeba.

Úžasné jsou výsledky se zuby, kdy oproti veškerým očekáváním narůstají nové zuby (ano, třetí), křivé zuby se rovnají a slabé sílí.

Většinu cvičení prozatím můžeš získat pouze při osobní práci se mnou, protože tělo vyžaduje čas a já Tě celou proměnou bezpečně provázím.

Nicméně, nazrál čas jednodušší cvičení zpřístupnit i bez mé osobní podpory.

A proto Ti dnes nabízím 4 cvičení na nepříjemnosti, které trápí většinu z nás

Bolavá záda

Naučíš se automasáž, při které rozvolníš svaly i obratle. Přichází celkové uvolnění a postupné rovnání bloků a bolestí. Při cvičení pracuješ se svaly i obratli.

Bolesti hlavy a migrény

Tolik lidí mžourá bolestí hlavy a nikdo nedokáže najít skutečnou příčinu... Přestaň se tím trápit a místo růžové pilulky začni cvičit. Tělo udělá úpravy, které potřebuje.

Vrásky

Stárnutí těla je neodvratné, ale rychlost, jakou se stárne teď je zbytečná. Cvičením ji zpomalíš a vrásky, které se objevily příliš brzy, odstraníš a vrátíš pleti její objem a vláčnost. 

Přebytečné faldy na břiše

Břicho je střed těla a odtud pramení rovnováha celého organismu. Při cvičení se naučíš nastartovat ty správné procesy, aby břicho začalo dělat, co má, a postupně se zmenšovalo.

Dnes dostáváš speciální narozeninovou nabídku, kdy Ti dávám 4 cvičení za cenu dvou.

Cvičení zpřístupním na začátku listopadu a samozřejmě Ti dám včas vědět, kam a jak se přihlásit. Tato nabídka je dárek pro Tebe za Tvoji důvěru v mé schopnosti.

Cvičení dnes stojí

3880,- Kč

2910,- Kč.

Poznámka k objednávce: U kolonky "Země", která je povinná, klikni na tlačítko a vyjede Ti nabídka zemí. Vyber, kterou potřebuješ.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Pokud Ti něco není jasné, ptej se. Můj e-mail je marsi@vyladsizdravi.cz