Zářivé tělo – 8týdenní kurz cílený na práci s DNA

Záře pramení z radosti. Pojď se vědomě nést radostí a spusť aktivaci své ztracené DNA.

 

Aktualizace

Práce nové doby nás vede nejprve představovat kroky a pak dopochopovat, co se přesně děje a jaké další nádherné a veliké věci přináší prvotní pochopení. Kurz jsem nejprve vnímala jako úžasné posílení těla a jeho prozáření (a to stále platí), ale ukazují se nové a nové roviny práce. Proto jsem se rozhodla prodejní stránku zachovat v původní podobě a přidávat aktualizace formou takovýchto odstavců na začátku pro zachování přehlednosti.

Edit k 11. 5. 2022

Součástí kurzu zůstává playlist, kódy jako tapeta do telefonu na každý týden, meditace jsou ještě v otaznících. Ale co je výraznou změnou a nádherným upgradem, jsou kódy, které ke mně postupně přicházejí a u kterých získávám větší a větší hloubku.

 • Světelné kódy skrze mě jdou především hlasem a jdou do velké hloubky. Bude to silný dlouhodobý přepis.
 • Běžně doporučuji s kódy pracovat 14 dní, zde máme na každý kód 1 týden – kódy na sebe navazují a jejich působení se prolíná, proto dokážeme práci stihnout za polovinu času (i když to je ještě nadsázka, protože vnímám, že budeme vytvářet červí díru a ohýbat časoprostor – za 8 týdnů dokážeme stihnout i práci, která se běžně dělá 6 měsíců).
 • NOVINKOU je možnost přikoupit si ke kurzu kód na míru, a to za 2.222 Kč s DPH. Tento kód pomůže lépe zapracovat společné kódy a lépe rozvinout následující schopnost samostatně pracovat. Kód na míru bude také součástí přidruženého VIP mastermindu.
 • Kurz nyní stojí 6.777 Kč s DPH a můžeš si ho rozložit na 2 splátky po 3.444 Kč (zaškrtni políčko "koupit na splátky" dole ve formuláři).
 • Držíme unikátní pole v trojici energií založených na vesmírných principech.
 • Rozhoduj se podle toho, kam Tě táhne srdce, ne podle toho, kam Tě táhne mysl. Mysl Tě může cyklit a nepustí Tě k Tobě samé/mu.

Pokud už prodejní stránku znáš a nechceš číst dál, můžeš rovnou koupit tady, jinak sjeď a čti dál původní informace. 👇👇👇

Původní verze

Práci s DNA se stále učím chápat. Je to náš zdroj a informace z genetiky jsou zlomkem toho, čím DNA skutečně je.

Už jenom fakt, že genové predispozice se mohou a nemusí projevit v závislosti na okolnostech, prostředí, psychice vnímám jako jasný důkaz mnohovrstevnatosti DNA. Tato mnohovrstevnatost ovšem prozatím sahá za hranice současného poznání a chápání a kdo se tomuto tématu věnuje, postupně získává pomyslné dílky do mnoharozměrné skládačky.

Zároveň se řadím k lidem, kteří DNA nevnímají jako něco daného, ale jako vstupní sadu, se kterou je možné dále pracovat a díky svému nastavení získávám úžasné informace a otevírá se mi geniální práce s lidskou celistvostí.

Práce s DNA obsahuje techniky od běžných činností, přes vědomé nastavování pod/vědomí, po složité procesy na pozadí, které Tvoje celistvost integruje skrze světelné kódy a meditace.

Všechny techniky se jako řeky stékají do jednoho moře. Je jím moře radosti. Radost je to, co v nás probouzí jisku, nadšení, vášeň. Radost Ti pomáhá dojít dokonalosti a dostávat se do svého božského nastavení.

V kurzu se tedy můžeš těšit na

 • taneční playlist, který rozvibruje buňky Tvého těla,
 • meditace pro harmonizaci a přípravu Tvého systému, aby byl dostatečně posílen a připraven na aktivaci DNA,
 • světelné kódy v podobě tapet na telefon, které budou neustále s Tebou a budou Tě ladit do Tvého původního božského nastavení,
 • 8 témat jako 8 kroků vědomé práce s myslí a jejími programy,
 • překvapení, které ještě sama neznám, ale vím, že přijde, protože tato práce s sebou přináší neustálá úžasná překvapení, která dopředu matně vnímám a postupně se mi otevírají.

Zjednodušeně a stručně řečeno budeme probouzet radost. Bez radosti nezáříš a často se stává, že radost Ti bere právě ono podvědomé nebo kolektivní nastavení, které je kdesi schované a které ani nelze vědomě vytáhnout, protože mysl kvůli bolesti, se kterou je spojené, vystavěla hradbu, přes kterou se stěží dostaneš s cizí pomocí, natož sama/sám.

Čeká nás 8 týdnů a 8 témat – rozebereme je do hloubky a budeme rozpouštět bolest a s lehkostí přepisovat nejrůznější traumata. A nejvíc se mi na celém systému líbí, že traumata není třeba pojmenovávat, že prostě vyplují už opláchnutá léčivou živou vodou a zpětně možná zjistíš (anebo taky ne), o co se jednalo a co se Ti přepsalo.

Témata jsou seřazena tak, že zpočátku se bude především čistit a přenastavovat a postupně chápat a tvořit nadstavba. Za 8 týdnů spustíš aktivaci své ztracené DNA, kterou budeš dál rozvíjet.

 • 1
  Dokonalé tělo
 • 2
  Strava jako výživa Tvojí celistvosti
 • 3
  Rodové proměny – katalyzátor Tvého sebe-vědomí
 • 4
  Kontrola versus zodpovědnost
 • 5
  Užitečné konání
 • 6
  Teplo a projevy lásky
 • 7
  Pohodlí jako božský projev bezpodmínečné lásky
 • 8
  Uvolněný prostor

Kdo Tě kurzem provede a co od koho očekávat?

Marcela Švecová Kubová

Tvůrkyně celého konceptu a dodavatelka hlavního obsahu. Tvoří pravidla, dodává strukturu, stahuje informace, třídí je a rozvíjí metody pro praktické využití.

Spojuje nespojitelné, a tak ze znalostí, které už dávno znáš, získáš úplně nový koktejl a nové nasměřování, které Tě popostrčí mílovými kroky vpřed. 

Říká si programátorka těla a mysli a učitelka zdraví.


Mirka Oktábcová

Drží pole, po očku sleduje, zda je  všechno, jak má být, a pokud něco neštymuje, ozve se a neomylně zvědomí, co to je.

Tvoří živnou půdu pro Tvůj naplněný život a přináší řád božského tvoření.


Jitka Dynková

Vtipně a přitom hluboce glosuje, komentuje, nechává proudit informace. Když se jí spustí inspirace, vloží pravděpodobně živý vstup do podpůrné facebookové skupiny.

Je tlumočnicí energií a motivační řečnicí.


Co všechno v kurzu získáš?

 • Přístup do členské sekce,
 • přístup do podpůrné facebookové skupiny,
 • taneční playlist,
 • meditace,
 • světelné kódy,
 • 8 témat jako 8 kroků vědomé práce s myslí a jejími programy,
 • pole pro snadnou a laskavou aktivaci Tvé DNA,
 • překvapení, které ještě sama neznám, ale vím, že přijde, protože tato práce s sebou přináší neustálá úžasná překvapení, která dopředu matně vnímám a postupně se mi otevírají.

Kurz do 15. 5. 2022 stojí 6.777,- Kč s DPH a začíná v neděli 5. 6. 2022.

Jako dárek ode mě v předprodeji získáváš kurz Začni žít sladký život bez cukru i se 3 bonusovými minikurzy. Víc si o kurzu přečti zde>>.

Pokud nemáš celou částku, zaklikni ve formuláři dole políčko "Koupit na splátky" a zaplatíš 2x 3.444 Kč s DPH (platba je jednou měsíčně).

Spolu s kurzem poběží VIP mastermind pro malou skupinku 5 účastníků, aby byl prostor pro přepisování a individuální odhalování vzorců bránících Tvojí radosti a účinné aktivaci DNA.

Účastníky si budu vybírat, proto je nutné si se mnou zarezervovat předběžný hovor. Napiš mi přes tento formulář nebo mě kontaktuj jinou formou.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.