Seberozvojový program plánování

Zářivé stvoření Tvé reality

Skrze plnění snů a přání si navracíš spokojenost a udržuješ si dlouhodobou vitalitu i navzdory věku, úrazům, operacím.

Kurz stojí 1.111,- Kč.

Kurz obsahuje

9 lekcí
2 pracovní listy

Časová investice

10 hodin

Téma

plánování
manifestace

Nastavení

chci se zlepšovat

O co jde?

Mnoho svých myšlenek (niterných přání) zavrhujeme jen proto, že nevidíme, jak bychom je dokázali realizovat. Pak se nenápadně a plíživě vytrácí radost ze života, až jednoho dne zjistíme, že onu radost ve skutečnosti nemáme…

Skvělá zpráva je, že to jde změnit VŽDY – v jakékoliv situaci a věku. Zářivé stvoření Tvé reality Ti dá návod, jak na to. Jak si vrátit spontánní radost, kterou si možná pamatuješ z dětství. Jak si vrátit elán a především, jak si dlouhodobě udržovat zdraví skrze plnění skrytých přání neboli utopií.

8 lekcí, které okamžitě převádíš do svého života

Proč je to důležité?

Rovnice zdraví = spokojenost vyžaduje mnoho schopností. Rodíme se s nimi, ale v průběhu života je zapomínáme. Bývají nežádoucí, nevhodné, hlučné, příliš sebevědomé, otravné apod.

Jasně, v průběhu života se učíme, jak své schopnosti vyjadřovat příjemným způsobem. Teď už jsi dospělá/ý. Jenže své schopnosti jsi dost možná zapomněl/a pod nánosy všeho, co se sluší…

Svět okolo sebe už pozorovat umíš, máš ve svém podvědomí vryté, co musíš, aby. Teď je čas připojit své skutečné schopnosti, dovednosti a především sny (ony utopie, kterými se pravděpodobně dodnes nikde nechlubíš, protože by se Ti lidé vysmívali).

Spokojenost přichází s realizací niterných snů a přání. Zdraví následně jako vedlejší účinek.

Jak to může pomoci?

  • Krok za krokem Tě správné otázky povedou, aby sis dokázal/a plně uvědomit a definovat, kým skutečně jsi.
  • I když máš teď pocit, že už jsi své sny a přání dávno zapomněl/a, znovu si na ně dokážeš rozpomenout.
  • Naučíš se tělesné techniky, které zvyšují Tvoji citlivost tím správným směrem, takže jsi efektivnější, vitálnější, snáz si pamatuješ.
  • Naučíš se pracovat se svojí představivostí tak, aby Ti šetřila čas.
  • Dokážeš vyhodnocovat, co má smysl rozvíjet a co ne.
  • Plánování pro Tebe začne být jako jasná součást podporujících aktivit, ne zahlcující seznam, který nikdy nekončí.
  • Pochopíš, jak vzniká prokrastinace, takže si snadno nastavíš cesty, jak ji dostat ze svého života.
  • Dosahovat výsledků není proces vypětí sil, ale cesta, která Tě dostává do spokojenosti a větší síly.
  • A mnoho dalších uvědomění a důležitých součástí procesu tvoření skutečně zářivé reality, která vede k hluboké spokojenosti, a tedy pevnému zdraví.

Co teď?

Utopie není něco, co má zůstat navždy pohřbeno v útrobách našeho podvědomí s nálepkou “nevhodné”. Utopie je nástroj poznávání našich osobitých darů a jak se na tomto světě realizovat, abychom byli spokojení.

Pokud chceš dojít hluboké vnitřní spokojenosti, nauč se uskutečňovat svá niterná přání. Jedna z cest vede

Bonus navíc – E-book Co se chystá v roce 2027

Tento materiál je ještě v procesu tvorby. Forma se ukázala jako něco, co má být ještě trochu pozměněno, a tak jsem musela nechat některé informace uležet a zaroveň si nechávám přijít formu, jakou to vše má být vypracované.

Na začátku roku 2027 přijde zásadní předěl energií. Podle Human Designu vejdeme do nového období, které trvá 412 let.

Tyto změny zasáhnou celou planetu. Od roku 1615 jako lidstvo budujeme společnou prosperitu a potřebu růstu jako společnosti. Jsou to velice materiální energie a energie ega, které ovlivňují nás všechny.

Proto tu teď máme sociální státy, podporu systému ve všech oblastech života. Od roku 2027 se tyto energie vypnou a zapnou se energie jiné. Energie hluboké individuality a propojení s tělem.

Dokážeš si už teď představit, co se stane ve Tvém životě? Co se stane v Tvé rodině? Co se stane ve Tvé práci? Co se stane ve státě, kde žiješ? Co se stane ve světě?

Netřeba čekat, až to přijde. Třeba se aktivně připravovat už teď. Protože i když energie budou působit na každého z nás, pořád se potřebujeme mnohé naučit a především umět stát sami za sebou. Protože od roku 2027 tu nebudou organizace, které se o nás postarají tak, jak jsme na to zvyklí dnes. Toto lidem přestane dávat smysl. 

Když pochopíš změny, které přijdou v roce 2027, spolu s tímto programem se na ně skvěle připravíš. 

Rok 2027 není daleko a Tvé utopie (rozuměj dary) svět potřebuje. 🧬🌍😘

Pojď společně tvořit nový svět, který se blíží. Pojď odemknout své komůrky podvědomí a vytáhnout, kým skutečně jsi, abys svými nádhernými a osobitými dary dokázal/a aktivně přispívat v těchto významných dobách proměn. Vyplň tento formulář a můžeš začít: