transformační on-line program

ZAJEDU si pro zdraví

Nastav si ZÁbavnou, JEDnoduchou a Účinnou
cestu ke svému zdraví.

Původně byl kurz s mojí osobní podporou a stál 15.000,- Kč. Aby mohl sloužit všem nehledě na mé časové možnosti, upravila jsem ho tak, abyste se kdykoliv dostali k jakýmkoliv informacím z programu a je tomu samozřejmě uzpůsobená také cena, kterou jsem vytvořila tak, aby peníze nebyly překážkou na cestě ke zdraví.

2.222,- Kč (15.000,- Kč)

Ušetříš 85 %, tedy 17.778,- Kč

Kurz obsahuje

4 moduly

Délka

7 hodin videí

Téma

4 pilíře zdraví

Nastavení

Chci konat

O co jde?

Tělo každého z nás je nastavené na dlouhodobou prosperitu. Máme to v genech. Jen jsou ty naše geny v tzv. latentním stadiu. U nemocí to chceme, u vzkvétajícího zdraví ne.

Kde se stala chyba? Máme hluboce vryté podvědomé vzorce a modely, které bezděky konáme, a pak se je snažíme překonat, abychom uspěli...

Nejde o to něco překonat. Jde o to pochopit principyzačlenit je do každodenního života. Pochopit princip a nezrealizovat ho je stejné jako ho nepochopit. Realizovat a nechápat principy je stejné jako když se pes snaží chytit vlastní ocas.

Proč je to důležité?

Model do třicítky dobrý, po třicítce z kopce je překonaný. I navzdory věku se ve svém těle může každý cítit skvěle. Dokonce i navzdory prodělaným nemocem, operacím, úrazům atd.

Znát principy ve změti návodů je základ pro rozhodování – kdo chápe principy, dokáže samostatně myslet a rozpoznávat, co je pro něj dobré a co ne. Čímž dlouhodobě udržuje zdraví.

Jak Ti to může pomoci?

 • Naučíš se o sobě přemýšlet jinak. Naučíš se hledat odpovědi v sobě.
 • Poznáš, kým jsi – možná ne dokonale, ale vhodnými otázkami a správným nahlížením sebe se začneš vidět stále vědoměji.
 • Nemusíš už čekat na posuzování zvenčí – jakákoliv typologie pro sebepoznání je skvělá, ale je vždy důležité cokoliv, co k nám přichází, prověřovat sebou.
 • Pochopíš, co je uzemnění a jak s ním pracovat.
 • Budeš rozpouštět nepodporující programy svého podvědomí.
 • Naučíš se léčit vlastníma rukama.
 • Dostaneš jednoduchá cvičení pro vhodné držení těla. Pokud máš (např. po porodu) problémy s úniky moči, pak je pro Tebe cvičení pánevního dna a celek posilování středu těla.
 • Naučíš se, jak vyživovat nejen tělo, ale také mysl a duši.
 • Pochopíš úlohy těla, mysli a duše.
 • Skrze meditace a světelné kódy budeš frekvenčně měnit své nastavení.
 • A spoustu dalšího, co Tě krok za krokem povede k ukotvení principů zdraví a spokojenosti v Tvém životě.

Co teď?

Zdraví není otázkou neměnné genetické výbavy. Epigenetika už dnes ví, že geny nejsou neměnné, ale že skrze kmenové buňky, které naše tělo neustále produkuje, dokážeme vytvořit jakoukoliv buňku, kterou potřebujeme. Otázkou je, které geny dokážeme probudit a které necháme spát. Chceš-li probudit své spící geny zdraví a spokojenosti, zajeď si pro své zdraví vyplněním tohoto formuláře: