Pořádek – 1. krok ke zdraví a pohodě

Ke zdraví a dobrému pocitu se dá dojít různými cestami. Ovšem, existují zkratky, které se možná na první pohled zdají bolestivé, ale jakmile se do nich pustíme, jsou tak osvobozující, až se začneme divit, proč jsme s tím nezačali dřív.

Pro úklid čehokoliv platí jednoduchá pravidla. Nepotřebujete žádný složitý koncept. Nic, co byste nezvládli teď hned. Stačí si položit 3 jednoduché otázky.

1. Potřebuji to ještě?

Skladujeme spoustu věcí, které už dávno nepotřebujeme. Možná nám je někdo daroval a je nám blbé se jich zbavit. Možná je máme ze setrvačnosti. Možná se budou hodit někdy později.

Víte, všechna tato možná brání proudění energie. Každým možná vytváříme stagnaci, protože neexistuje jasné rozhodnutí. Neexistuje jasný příkaz v programu, a tak se vytváří balast, procesy se zpomalují, nastává zmatek. Nejen v energiích, ale také v těle.

To, že nedáváme jasná rozhodnutí pro svůj vnější život, nám ukazuje, že nedokážeme dávat jasná rozhodnutí ani na vnitřní úrovni, a tedy v těle. Přestává správně proudit energie a mohou se objevit např. potíže spojené s lymfou, blokády svalů a další. Vždy záleží na kombinaci konkrétností u každého člověka, příklady uvádím jen pro představu.

Pokud už něco nepotřebujete, rozlučte se s tím. Až přijde čas, že to zase budete potřebovat, objeví se před vámi jasná cesta, jak to získat.

2. Líbí se mi to ještě?

Pokud chceme být v absolutním souladu sami se sebou a se svými blízkými, potřebujeme kolem sebe udržovat pouze věci, které se nám líbí.

Jak se cítíte, když se vám něco nelíbí? Jste stažení? Nedokážete se plně uvolnit? Možná máte potřebu se šklebit?

A teď si představte, že to na podvědomé úrovni děláte pořád, protože je kolem vás něco, co se vám nelíbí. Něco, co vás stahuje.

Z dlouhodobého hlediska přichází křeč, tedy blokády svalů, vysoký krevní tlak, krevní sraženiny, vyhřezlé ploténky apod.

3. Ladí to se mnou ještě?

V průběhu života se měníme. Někdo se proměňuje zvolna a dlouhá léta mu stačí jedno a totéž, někdo se naopak vyvíjí velice rychle a potřebuje časté impulzy a změny.

Ať se vyvíjíte rychle nebo pomalu, je potřeba pravidelně revidovat, jaké věci kolem mě jsou ještě mojí součástí a jaké už ne.

Toto se nejvíc projeví na knihách, umění a oblečení. Jestliže se v nějakém oblečení už necítíte, odložte ho a pořiďte si jiný kousek.

Když se obklopujete věcmi, které s vámi ve skutečnosti neladí, ukazujete jinou tvář, než jakou ve skutečnosti máte, a okolí se k vám chová jinak, než potřebujete.

Pokud to opět převedu na tělo, dostáváte něco jiného, než potřebujete. Z hlediska zdravotních potíží můžete trpět špatným vstřebáváním živin, některé prvky vám mohou zcela chybět, v extrému můžete trpět genetickou vadou.

Buďte k sobě upřímní

Vždy, když se na cokoliv ptáte, buďte k sobě maximálně pravdiví. Pokud přicházejí silné emoce, nechte je plynout. Cokoliv se objeví, je správně, tělo potřebuje vstřebat nánosy zkušeností, které si duše nese svojí historií.

Pokud na některé otázky nedokážete najít okamžitou odpověď, dejte si záměr:

Ať jsem každým coulem sama/sám sebou, ať se děje vše pro mé dobro, mé sebepoznání a jednotu, a to v plné lásce a radosti.

Postupně se začnou vyvíjet události tak, že začnete docházet sebepoznání. Pozorujte, co se kolem vás děje. Plyňte a vnímejte změny. S lehkostí nastoupíte na novou, jednodušší a radostnější cestu.

Mám totální zásek

Ano, i to se stává. Dokonce velice často. Každému z nás. Často něco nevidíme nebo nás něco blokuje. Mnohdy jsou to velice rafinované procesy. Naštěstí je lze pomocí vizualizací, přenastavení energií a vnitřního nastavení změnit. K tomu Ti pomůže základní roční program ZAJEDU si pro zdraví. Pokud cítíš, že je program pro Tebe, těším se uvnitř. 🧬💖

Programátorka těla a mysli, učitelka zdraví. Vyvíjí a předává návody, jak se stát zdravými a zdraví si jednoduše udržovat. Zdraví vnímá jako život sám, není pouze tělo jako stroj a nelze ho řešit odděleně od všeho ostatního. Je tu pro ty, kdo souzní s jejím přístupem.
Zvědomuje souvislosti, které zůstávají skryté. Pojmenovává, co má být slyšeno. Připomíná, co má být vyřešeno. Takto funguje její transformační energie, která se pojí s energií vývojářskou a dokáže udržovat pole, ve kterém změny, které potřebuješ, půjdou snadno a rychle.
V základním ročním programu ZAJEDU si pro zdraví učí základní principy zdraví, aby se o sebe naučil každý starat sám. Bez základů programování mysli a správné celostní péče o tělo to nepůjde.
Tělo si naprogramuješ např. pomocí energetických cvičení, která vyvíjí a která pomáhají i při té nemoci, CO VIDíš všude kolem sebe.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.