Pátá investice do Tvé spokojenosti

Spravedlnost světa je krutá. Když umíš správně investovat,
dokážeš být v tomto krutém světě spokojeným člověkem.

V předchozím článku jsme se bavili o vytrvalosti a jak jí přirozeně dosáhnout. Dnes se podíváme na investici, které máme všichni stejně. Bez rozdílu. Je jí

ČAS

Ano, 5. investice do Tvé spokojenosti je Tvůj čas. Času máme každý den skutečně všichni stejně. 

Je na každém z nás, jak s ním dokážeme nakládat. Věnovat něčemu čas je vytvářet úrodnou půdu pro to, co následně vyroste. 

😣 Pokud tedy věnuješ čas v podobě svých myšlenek tomu, jak jsi nespokojená/ý, jak se Ti nedaří nebo bezmyšlenkovitým sledováním někoho druhého, zda a jak dělá to či ono, co sklidíš? Plevel nebo nic. Tvoříš si červenici, na které nic neroste.

💝 Pokud chceš sklízet šťavnaté plody své práce, musíš svůj čas, a tedy své úsilí, svoji pozornostkonání věnovat tomu, čeho si přeješ dosáhnout.

Ještě neznáš cesty? Nevadí. Vydej se hledat. Vydej se připravovat. Uč se přemýšlet. Uč se myslet jinak.

Čas je krutá spravedlnost, která je pro všechny stejná, a je na každém, jak s ním nakládá a co mu jeho čas přináší.

Sleduj, čemu věnuješ čas a co se Ti vrací.

👉 Projdi si dnešní den a sepiš si, co jsi dělal/a. Následně zhodnoť:

  • Co Ti to přineslo v daný moment – jaké pocity, jaké výhody, jaké výsledky?
  • Co tím tvoříš do budoucna – jaké pocity, jaké výhody, jaké výsledky?
  • Pro koho to tvoříš? 
  • Pro koho to chceš tvořit?

👆👆👆👆 Takové hodnocení pravidelně opakuj. 👆👆👆👆

Uč se pracovat se svými hodnotami a prioritami. Vhodně kladené otázky Tě povedou a Ty můžeš být sama/sám sobě skvělým koučem, který Tě vede na cestě Tvé osobité spokojenosti.

A pokud chceš přece jen vedení zvenčí a dlouhodobé posouvání vpřed, pak vstup do klubu Moje zářivá cesta, kde na sobě můžeš pracovat každý den a své vlastní koučovací schopnosti dlouhodobě prohlubuješ.

V příštím článku přistoupíme k poslední důležité investici do Tvé spokojenosti.

Spiritual body leader & Art healer. Mám celostní přístup k životu a k uzdravování skrze posvátnou trojici tělo-mysl-duše. Dlouho jsem se snažila napasovat do škatulky zdraví skrze stravu, ale nikdy to nemělo dostatečnou hloubku.
Dovolila jsem si otevřít se naplno zdrojovému proudění, a tak tvořím podporující léčebnou grafiku, píšu básně a stahuji světelné kódy jak grafické, tak zvukové. Skrze můj hlas může tělo pocítit propojení s prvotním nastavením a přirozeně se k němu navracet, a tedy uzdravovat. Své letité zkušenosti z mnoha oborů zužitkovávám do jednoho celku a vytvářím tak komplexní průvodce ke spokojeném životu, který je základem zdraví, hojnosti a úspěchu.
Pokud se chceš naplno dostat do pole, které spoluvytvářím, projdi si programy a nech své srdce, ať rozhodne, zda a co si vybereš.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.