Nestíháš? Zbav se věcí.

Leden roku 2022 cítím jako měsíc uspořádávání a vypořádávání se s tím, co nám neslouží.

Kdo si nedá do pořádku nefunkční, neaktuální a nehezké, nebude se mu dařit v tom, co se rozhodne dělat. Bude mít neustále klacky pod nohama. A bude to strašně nelogické. Proč zrovna já? Jaktože mi nefunguje, co mi fungovalo doteď?

Mění se energie. Mění se nastavení. Přicházíme do nové epochy, kde energie proudí rychleji a rychleji dostáváme ťafky za to, co jsme zanedbali. Pokud si s sebou taháme zanedbané, bude se nám zrcadlit v podobě neúspěchu, nemoci, neštěstí.

Takhle teď vypadá moje knihovna. Snad až zbytečně velká? Knížky se do knihovny ještě před půl rokem nevešly. Ještě před pár dny zabíraly většinu místa.

Vyplatí se vyrovnat účty

Letos je tedy více než kdy dřív důležité se vypořádat se vším starým. Sebrat všechnu odvahu, odhodit strach a úzkost a 

  • VŠE, co už nechceš, odstranit,
  • VŠE, co se Ti nelíbí, nechat sejít z očí (věci vyhodit, vztahy ukončit nebo si je přenastavit),
  • VŠE, co chceš udělat až…, kdyby…, zrušit.

Veškerým až…, kdyby…, nechci, nelíbí si vytváříš NEDOSTATEK, NEKLID, ČASOVÝ DLUH.

A to vše musíš splácet. Svým časem, svojí radostí, svými penězi, a logicky svým zdravím.

Rok 2022 bude velká jízda. Velká jízda všemi směry. Ve všech extrémech. Když teď sebereš odvahu, budeš si užívat to dobré a skvělé, co rok nabízí. Když si řekneš, že jsou to kecy, je to samozřejmě Tvoje volba, ale nestěžuj si, až se bude dít něco nelogického, až přijde nečekaná nemoc, až přijde nečekaný propad.

Rok 2022 nepromíjí. Připravuje na nové principy, na vyšší úroveň a kdo se nepřipraví, neprojde. Jeho nastavení to jednoduše nezvládne.s

S odvahou přichází úleva

Energie roku 2022 mě tak kopou do zadku, že nejsem schopná dělat, co jsem si naplánovala a uklízím, vyklízím, čistím. Čistím prostor fyzický, mentální, virtuální.

Je třeba čistit všechny prostory, protože každá věc, o kterou se musíš starat nebo kterou máš někdy vyřešit Ti bere čas a energii. A ty se pak logicky nemůžeš věnovat tomu, co CHCEŠ, ale tomu, co MUSÍŠ. Cítíš ten rozdíl? Co s Tebou dělá? Jak velký je u Tebe rozpor mezi CHCI a MUSÍM?

My za jediný víkend z domácnosti vyřadili desítky knih (mně jich zbylo 9!, a to jsem mívala obrovskou knihovnu a bez knih jsem nedala ani ránu), několik pytlů oblečení, nějaké hračky a prakticky všechny památeční věci, které byly uložené po krabicích.

Ještě nás tu spoustu práce čeká, ale ta úleva. Ten klid, který to přináší, ta energie, kterou najednou máme na ty důležité věci. Odměna je větší, než si dovedeš představit.

Jo, neříkám, že to bylo jednoduchý, když jsem viděla, že mi mizí celá police knih o jídle a bylinkách, zachvátila mě panika a do očí se hnaly slzy. Ale jak jsem to vyřkla, tak se to zastavilo a pak už byla jen úleva. Věděla jsem, že mají jít pryč, ale nechtělo se mi.

A moc nám s tím pomohla Jana Amortová. Je skvělá. Nekompromisní. Zvědomí Tvoje strachy. Postavíš se před nesmyslnost vlastního lpění.

A přesně to jsem potřebovala, abych dokázala co nejrychleji udělat, co je třeba.

Takhle vypadala poličková skříň, když jsme z ní vynesli všechny hračky dětí. Ty si je pak narovnaly každý do své skříně v pokojíčku. To je najednou místa!

Co Ti pomůže

U nás bylo předpřipraveno, mnohé už z domácnosti odešlo. Přesto mělo jít další. Janina návštěva je jednoznačně pro pokročilé. Pokud jsi na začátku a potřebuješ informace prakticky zdarma (třeba v knihovně), za sebe doporučuji 2 autorky – Bea Johnsonová a její Domácnost bez odpadu a Marie Kondo a její knihy Zázračný úklid a Žít s radostí.

Díky těmto autorkám jsem si udělala minimalistický šatník a zbavila se většiny nepotřebných věcí v domácnosti, plus našla systém, jak uspořádávat to, co už doma máme.

Teď cizeluji a dělám si domácnost a virtuální prostor, kde bude JEN to, co odráží naši skutečnou hodnotu a JEN to, co opravdu používáme nebo nám dělá velikou radost.

Mimochodem, radosti a kráse kolem nás jako zásadním pilíři zdraví učím také v kurzu ZAJEDU si pro zdraví. Pokud je pro Tebe, těším se na Tebe uvnitř. 💖🧬💫

Programátorka těla a mysli, učitelka zdraví. Vyvíjí a předává návody, jak se stát zdravými a zdraví si jednoduše udržovat. Zdraví vnímá jako život sám, není pouze tělo jako stroj a nelze ho řešit odděleně od všeho ostatního. Je tu pro ty, kdo souzní s jejím přístupem.
Zvědomuje souvislosti, které zůstávají skryté. Pojmenovává, co má být slyšeno. Připomíná, co má být vyřešeno. Takto funguje její transformační energie, která se pojí s energií vývojářskou a dokáže udržovat pole, ve kterém změny, které potřebuješ, půjdou snadno a rychle.
V základním ročním programu ZAJEDU si pro zdraví učí základní principy zdraví, aby se o sebe naučil každý starat sám. Bez základů programování mysli a správné celostní péče o tělo to nepůjde.
Tělo si naprogramuješ např. pomocí energetických cvičení, která vyvíjí a která pomáhají i při té nemoci, CO VIDíš všude kolem sebe.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.