Na jakém břehu chceš stát?

Představ si, že Tvůj současný život je břeh, na kterém stojíš a díváš se na řeku. Je to řeka Tvého myšlení. A za tou řekou je nádherná krajina. Ta krajina je zázračná, světélkující, proměnlivá a přitažlivá. Vypadá jako ráj. Všechno, co se tam děje je zářivé, krásné, šťastné a spokojené.

Ale můžeš to JEN pozorovat. Vidíš to jako film, ale ve skutečnosti je to pro Tebe nedostupné. Onu zázračnou realitu snů nežiješ. Jsi pořád v té realitě, kterou máš tady a teď.

Nedostatek financí, protože zrovna nemáš (dobře placenou) práci, stavíš, platíš dětem školy a kroužky, rozjíždíš podnikání, se nedaří atd.

Nedostatek času, protože chceš taky žít a ne jen plnit povinnosti (práce, děti, sliby), a tak si toho nabíráš víc a víc a doufáš, že se z toho jednou dostaneš a čekáš, až dokončíš tohle, abys měl/a víc času a mohl/a si zase nabrat tohle a pak zase zjistíš, že ten čas opět není a že je třeba zase ubírat a zase na úkor sebe, a tak neustále roztáčíš a zastavuješ kolečko čas-peníze-seberealizace.

Nedostatek radosti, protože nevíš, kam dřív skočit, protože děti to a ono, protože jsi nemocná/ý nebo je nemocný někdo blízký a Tebe to trápí, protože na Tebe šéf/kolega tlačí, že potřebuje to a ono, protože jsou termíny, protože nemáš dost peněz na život, který si přeješ, protože se nedaří.

Nebudu dál pokračovat. Litanie nezdaru jsou každý den v televizi a v novinách. Čím víc litanií nezdaru slyšíš/vidíš, tím méně se Ti daří a tělo na to postupem času reaguje nemocí a/nebo depresí.

Plaveš?

V řece mysli jsme pečení vaření, „potíž“ je v tom, že většina zůstává jen u břehu svého života a nikdy se neodhodlá k plavbě na břeh snů. Plavat u břehu je tak bezpečné, tak známé, tak jisté.

Dokážu si představit, co se bude dít. Jenže v hlubokém proudu nevím, co mě čeká, nikdy jsem tam nebyl/a, nemůžu riskovat, když se starám o … (doplň si), když mám zodpovědnost i za … (doplň si), když splácím bydlení/vzdělání/auto.

Počkám, až …

se mi uklidní situace,
odrostou děti,
dostavíme/se přestěhujeme,
budu mít víc času, peněz, energie, radosti, zdraví.

Povím Ti jedno veřejné tajemství

Dokud budeš čekat, až, čekáš a nic nového se nestane. Nastavil/a sis čekání a Tvá vysněná realita je za oním až, čili nedostupná. Pokud se tam pokusíš vydat, semele Tě proud.

Chceš-li opravdovou změnu, chceš-li se skutečně dostat na onen druhý břeh a žít z něho, potřebuješ

  1. se rozhodnout,
  2. vytvořit plán (= zamířit cíl/vybrat místo na druhém břehu),
  3. začít plavat (= podnikat efektivní a funkční kroky).

Udělat změnu je snazší, než si myslíš

Dnes máme nádherné nástroje, které dokáží pocitově urychlit nebo zkrátit čas (ve skutečnosti se zefektivní Tvé myšlení), dokážeš mít dlouhodobě dobrou náladu, i když se věci nevyvíjejí podle plánu, i když se toho děje hodně a Ty sotva stíháš nebo dokonce dočasně velmi málo spíš.

Tyhle změny maličkostí jsou velkými změnami vnitřního nastavení, které Tě vědou do života snů. Teď už jsi rozhodnutá/ý, Tvoje duše už ví, co chce. Záleží na Tvé mysli, jestli jí to umožní.

Cestou ke břehu snů Tě provede program Zářivé tělo, který v 8 týdnech zprostředkovává komplexní přenastavení mysli na úspěch, radost a spokojenost. Dovol si, po čem Tvá duše touží. 🧬💖🦋✨

Programátorka těla a mysli, učitelka zdraví. Vyvíjí a předává návody, jak se stát zdravými a zdraví si jednoduše udržovat. Zdraví vnímá jako život sám, není pouze tělo jako stroj a nelze ho řešit odděleně od všeho ostatního. Je tu pro ty, kdo souzní s jejím přístupem.
Zvědomuje souvislosti, které zůstávají skryté. Pojmenovává, co má být slyšeno. Připomíná, co má být vyřešeno. Takto funguje její transformační energie, která se pojí s energií vývojářskou a dokáže udržovat pole, ve kterém změny, které potřebuješ, půjdou snadno a rychle.
V základním ročním programu ZAJEDU si pro zdraví učí základní principy zdraví, aby se o sebe naučil každý starat sám. Bez základů programování mysli a správné celostní péče o tělo to nepůjde.
Tělo si naprogramuješ např. pomocí energetických cvičení, která vyvíjí a která pomáhají i při té nemoci, CO VIDíš všude kolem sebe.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.