Lázně duše a těla

INDIVIDUÁLNÍ 4TÝDENNÍ PROGRAM


Nech promluvit i ty nejslabší schované hlásky, vynes je na světlo a rozzáříš se štěstím a radostí. Tvé tělo se stane kouzelným zámkem vznešené princezny duše.

Máš pocit, že Tě tělo brzdí? Máš bolesti? Něco nefunguje, jak má? Jsi nemocná/ý?

Tělo si pamatuje všechno, co zažije. Naše reakce se propisují do svalů i orgánů. Všichni známe svíravý pocit v břiše, když máme strach. Když máme hluboký strach, krve by se v nás nedořezal.

Pokud takové pocity přetrvávají, stávají se součástí našeho těla. Když si toho jednou naložíme hodně na bedra, možná nás chvíli bolí, ale pak jdeme dál. Když si ovšem na bedra nakládáme neustále, bolest zad se stává pravidelnou, můžeme začít trpět na "housery" a najednou je tu nemoc.

Každá nemoc má svůj klíč. Každá nemoc nese informaci.
Umím se k těmto klíčům dostat a zamčené informace odemknout.

Jsem médium a dokážu nacítit lidskou bolest. Tato bolest mě vede k příčině problému, který často řeším vnitřním uzdravujícím rozhovorem.

Pokud příčina nevzchází z vnitřního nastavení, obvykle poznám, jaké kroky je třeba poskytnout, aby došlo k nápravě.

Používám také metodu EST a pracuji s kyvadlem.

Průběh a závěry nacítění, kterému říkám "čištění", vždy předávám sepsané v pdf reportu a obvykle obsahují také konkrétní cvičení, rady, případně meditace na míru pro další samostatné pokračování.

Meditace a cvičení nahrávám a dostaneš je jako video po mém čištění spolu s reportem v pdf.

 

Jak probíhá program Lázně duše a těla?

  1. Dáš mi vědět, že máš o službu zájem. (Odešli níže vyplněný formulář anebo mi rovnou zavolej na +420724721503.)
  2. Zavoláme si.
  3. Pokud si vzájemně sedneme, domluvíme si termín 1. konzultace (a tedy oficiální začátek programu), Ty vyplníš přihlášku, kterou Ti já pošlu a program zaplatíš.
  4. Při 1. konzultaci se domluvíme, jaký je Tvůj cíl a s jakým záměrem celý program uskutečníme.
  5. Po 1. konzultaci přijde moje 1. čištění – u něho nemusíš být, není třeba se na něj nijak připravovat, je to moje práce na dálku. Budeš vědět, že Tě čistím, takže si podle toho můžeš uzpůsobit program, ale může se stát, že budeš spát nebo na to zapomeneš. To je naprosto v pořádku. Nemusíš vůbec nic cítit, to je také zcela v pořádku. Někdy chvíli trvá, než změny na svém těle ucítíš. Změny se nejprve projevují mimo hmotu, a tak pravděpodobně jedněmi z prvních uvědomění, že je něco jinak, budou myšlenky, reakce lidí, něco "nového" nebo "jiného", co se Ti začíná dít. Začne přicházet transformace.
  6. Budeme prakticky v denním kontaktu (domluvíme se, přes jaký kanál).
  7. Průběžně budu čistit, co bude třeba. Budu Ti dodávat cvičení nebo meditace na míru, budeš dostávat konkrétní rady.
  8. Budu Ti držet energetické pole pro rychlejší uzdravování a manifestaci ve hmotě.
  9. Program má celkem 4 týdny – na začátku každého týdne se sejdeme (online nebo osobně), zhodnotíme předchozí týden, naplánujeme další kroky, upřesníme si cíl a záměr (zda se něco nezměnilo) a případně intuitivně vytáhneme kartu, která Tě bude směřovat.
  10. Na závěr programu se opět sejdeme (online nebo osobně) a zhodnotíme, jaké proběhly změny, jaké bude Tvé další směřování a jak dál budeš pokračovat sama/sám, případně spoelčně.

4týdenní individuální program

Lázně duše a těla stojí 40.000,- Kč.

Napiš mi zprávu, domluvíme si úvodní hovor a další pokračování. Do zprávy, prosím, napiš název programu a uveď své telefonní číslo.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.