Kompas doby, CO VIDíš

Vyznat se v dnešní změti doporučení, opatření, nařízení nebo dokonce práv a svobod umí být pěkně složité, a tak přináším přehled odkazů, kde hledat informace.

Kdo má pravdu? Podávají většinová média skutečně celou škálu informací? A jak k tomu má přijít běžný občan, který přece „chtěl mít klid“ a být zdravý a zdraví umožnit i lidem ve své blízkosti?

Zdá se, že tady něco nehraje…

V poslední době stoupají protesty a demonstrace a většina médií mlčí. Karel Janeček řekne proslov na Zlatém Slavíkovi a Nova se od jeho slov distancuje. Kde je svoboda slova? Kde je přístup k informacím? Kde je novinářská morálka?

Z většiny médií morálka a otevřenost odešly, protože mají následující pravidla. Nesmíte totiž zveřejnit např. takovýto obsah:

  • „Obsah, který doporučuje používat Ivermektin nebo Hydroxychlorochin k prevenci onemocnění covid‑19
  • Tvrzení, že Ivermektin a Hydroxychlorochin jsou bezpečné k léčbě onemocnění covid‑19
  • Tvrzení, že používání roušky je nebezpečné nebo má negativní účinky na zdraví
  • Tvrzení, že roušky nehrají roli v prevenci onemocnění nebo při přenosu onemocnění covid‑19
  • Tvrzení o očkování proti onemocnění covid‑19, která jsou v rozporu s názory, na kterých se shodli odborníci místních orgánů ochrany zdraví nebo WHO“

Cituji pravidla Googlu, konkrétně z nápovědy YouTube. Celé znění si přečtěte zde>>.

Kde tedy získat necenzurované informace?

ZdraveForum.cz – skvělá občanská platforma plná odborníků, kteří hledají informace, předávají návody, např. jak se chovat, když po vás někdo chce důvěrné informace o vašem zdravotním stavu (ano, je naprosto protiprávní komukoliv na vyžádání sdělovat, zda a jak jste nemocní, zda a čím jste očkovaní atd.)

Zdravé Fórum také odkazuje na aktuální články z různých zdrojů, které souvisejí s děním a podávají trochu jiný pohled na věc, než který se ukazuje v masových médiích.

Platforma Zdravé Fórum vznikla mimo jiné také proto, že se dějí nehoráznosti na školách a děti se stávají rukojmími systému. Proto zde najdete také, jak postupovat v případě, že se na škole vašich dětí děje něco, s čím nesouhlasíte (nebo s čím můžete nesouhlasit, pokud jste to doteď něvěděli).

Zlatý špendlík – počin Daniela Landy a jeho přátel. Informuje, co se děje, radí, jak se nenechat klamat, poukazuje na nepravosti, nabádá k akcím.

Pro Libertate – Institut práva a občanských svobod, kde se sdružují právníci a aktivně upozorňují na chyby systému a v případě potřeby podávají trestní oznámení. Vládní opatření, které se mi chce nazvat spíš honem na lidi, už je tak do očí bijící, že sami právníci vyzývají k občanské neposlušnosti.

Echo24 – místo, kde si můžete přečíst zprávy – některé články spadají do placeného obsahu, ale i tak získáte dostatek informací. Majitelé neměli žádné vládní zakázky, a tak ještě vedou tradiční novinařinu s možností vyjádřit svobodně názor.

NášTub.cz – česká necenzurovaná platforma na sdílení videí.

Otevři svou mysl – momentálně zde najdete videa z otevřené diskuze lékařů na různé otázky a obecně se web věnuje zdraví a současné situaci.

Pokud se pohybujete na sociálních sítích, doporučuji facebookové skupiny:

Volná zóna – skupina, která slouží pro podporu míst, kde podporují svobodu každého člověka (z popisu o skupině).

Fungujeme bez podmínek – provozovny a další jedinci, kteří dávají přednost zákonům a ústavě před protiprávními nařízeními.

Na závěr přikládám některé návody, které vnímám jako důležité:

manuál pro kontrolu policií

právní desatero Dana Landy – převzato z tohoto článku>> Tomáše Lukavce

Právní důsledky vynucování používání roušek, respirátorů

Programátorka těla a mysli, učitelka zdraví. Vyvíjí a předává návody, jak se stát zdravými a zdraví si jednoduše udržovat. Zdraví vnímá jako život sám, není pouze tělo jako stroj a nelze ho řešit odděleně od všeho ostatního. Je tu pro ty, kdo souzní s jejím přístupem.
Zvědomuje souvislosti, které zůstávají skryté. Pojmenovává, co má být slyšeno. Připomíná, co má být vyřešeno. Takto funguje její transformační energie, která se pojí s energií vývojářskou a dokáže udržovat pole, ve kterém změny, které potřebuješ, půjdou snadno a rychle.
V základním ročním programu ZAJEDU si pro zdraví učí základní principy zdraví, aby se o sebe naučil každý starat sám. Bez základů programování mysli a správné celostní péče o tělo to nepůjde.
Tělo si naprogramuješ např. pomocí energetických cvičení, která vyvíjí a která pomáhají i při té nemoci, CO VIDíš všude kolem sebe.
Komentáře
  1. Bára napsal:

    Skvělý článek, díky za něj! 🙏🏻❤️

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.