Co jsou světelné kódy, jak působí a jak si pro sebe vybrat ty správné?

Světelný kód je tvořitelská (zdrojová, božská, vesmírná, akášická) energie projevená v našem trojrozměrném světě různými způsoby: pohybem, obrazem, malůvkou, (kaligrafickými) znaky, hlasem.

Všichni víme, že veškeré informace si můžeme stáhnout, někdo je pomocí záměrů vědomě získává, k někomu chodí. Typ a kvalita informací vždy záleží na bytosti, přes kterou kódy přicházejí.

Záměrně mluvím o bytostech, protože také zvířata a rostliny nám přinášejí různé frekvence zdrojové energie různými projevy (stavby, obrazce, zvuky).

Stejně jako se různě projevují zvířata a rostliny a nesou různou symboliku a různě na ně reagujeme, tak je to i mezi lidmi, kteří stahují kódy.

Člověk od člověka tedy bude stahovat různé kódy v závislosti na své vlastní energii, na svém zaměření, na svých schopnostech.

Jak si pro sebe správně vybrat?

VŽDY se seznam s člověkem, od kterého kód chceš. Nemusí to být osobní seznámení. Můžeš se s ním seznámit přes jeho tvorbu, přes jeho příspěvky, přes videa, která publikuje.

Načti si ho, pozoruj ho. Někdy ucítíš nutkání okamžitě od někoho přijímat energii skrze kódy. I to je naprosto v pořádku, důležité je, že celý Tvůj systém říká ano, protože v tomto případě jde racio stranou a je lepší se zaměřit na intuici a jemné jiskření v buňkách, které Ti říká, tady jsem správně (i když se Tvé rozhodnutí může mísit se strachem – může být důkazem, jestli to myslíš vážně a pomáhá Ti růst).

Jak poznáš, že je člověk opravdu napojený na Zdroj a ne jinam?

Lidé pracující se světelnými jazyky a kódy září. Světelná energie je totiž úžasná a jakmile s ní jednou začneš pracovat, je na Tobě prostě vidět.

Pokud tedy člověk, který říká, že se světelnými kódy pracuje, ale nezáří, buď má ještě příliš mnoho blokujících programů, anebo není správně napojen. U takových lidí si rozmysli, zda chceš na sebe nechat působit energii, která skrze ně proudí.

Jak kódy působí?

Kódy propojují s tvořitelskou energií zdroje, skrze ně se Tvůj systém ladí na původní nastavení v bezpodmínečné lásce. Postupně začleňuješ informace, na které jsi v tuto chvíli připraven/a.

Záleží, jak je Tvoje bytost rychlá a nakolik je otevřená. Čím méně máš bloků, tím hlubší působení bude a tím víc dokážeš všechny informace začlenit.

Kódy v sobě zahrnují mnoho úrovní (i proto přicházejí skrze různé projevy a různé frekvence).

Skrze záměry je možné kódy používat na různé záležitosti, pro podporu událostí, pro přerody, pro přípravu na operaci, na náročné období, jako pomoc s přepisy, pro přijímání nových předmětů atd.

Způsoby využití jsou nekonečné a já osobně kódy vnímám jako technologii nové doby, která urychluje přechod do ideálního stavu, protože onen tzv. ideál je ve skutečnosti realita, kterou dokážeme vytvořit.

Konkrétní pokyny pro práci s kódy najdeš uvnitř mých programů, do kterých kódy postupně začleňuji.

Programátorka těla a mysli, učitelka zdraví. Vyvíjí a předává návody, jak se stát zdravými a zdraví si jednoduše udržovat. Zdraví vnímá jako život sám, není pouze tělo jako stroj a nelze ho řešit odděleně od všeho ostatního. Je tu pro ty, kdo souzní s jejím přístupem.
Zvědomuje souvislosti, které zůstávají skryté. Pojmenovává, co má být slyšeno. Připomíná, co má být vyřešeno. Takto funguje její transformační energie, která se pojí s energií vývojářskou a dokáže udržovat pole, ve kterém změny, které potřebuješ, půjdou snadno a rychle.
V základním ročním programu ZAJEDU si pro zdraví učí základní principy zdraví, aby se o sebe naučil každý starat sám. Bez základů programování mysli a správné celostní péče o tělo to nepůjde.
Tělo si naprogramuješ např. pomocí energetických cvičení, která vyvíjí a která pomáhají i při té nemoci, CO VIDíš všude kolem sebe.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.